BXRH-30H0600-B-82
Bridgelux
Produkt-Nr.:
BXRH-30H0600-B-82
Beschreibung:
V4 HD WARM WHITE LED ARRAY
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 4.80mm Dia
Color White, Warm
Current - Test 350mA
Current - Max 600mA
CRI (Color Rendering Index) 97 (Typ)
Size / Dimension 12.50mm L x 12.50mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 93 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 574lm (Typ)
Series Gen 8 V4 HD LED Array
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.63mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 17.7V