BZB784-C4V3,115
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZB784-C4V3,115
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Paket:
SOT-323
Beschreibung:
NEXPERIA BZB784 - VOLTAGE REGUL
Auf Lager : 169000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C
Configuration 1 Pair Common Anode
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-70, SOT-323
Power - Max 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms