Zuhause / Single Zener Diodes / BZT52-B13-AU_R1_000A1
minImg
BZT52-B13-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Produkt-Nr.:
BZT52-B13-AU_R1_000A1
Beschreibung:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Auf Lager : 2747
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123
Power - Max 410 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms