BZX384-A10-QX
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZX384-A10-QX
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Paket:
SOD-323
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
BZX384-A10-Q/SOD323/SOD2
Auf Lager : 2656
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±1%
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms