BZX384-A13X
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZX384-A13X
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Beschreibung:
BZX384-A13/SOD323/SOD2
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±1%
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series BZX384-A
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms