BZX38450-C2V4X
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZX38450-C2V4X
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Beschreibung:
BZX38450-C2V4/SOD323/SOD2
Auf Lager : 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms