BZX38450-C3V9F
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZX38450-C3V9F
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Beschreibung:
BZX38450-C3V9/SOD323/SOD2
Auf Lager : 9540
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 2 V
Series BZX38450
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms