BZX8450-C2V2R
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZX8450-C2V2R
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Paket:
TO-236AB
Beschreibung:
BZX8450-C2V2/SOT23/TO-236AB
Auf Lager : 2250
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package TO-236AB
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 1 V
Series -
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.2 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms