BZX8450-C3V3R
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
BZX8450-C3V3R
Beschreibung:
BZX8450-C3V3/SOT23/TO-236AB
Auf Lager : 2731
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Supplier Device Package TO-236AB
Current - Reverse Leakage @ Vr 7.5 µA @ 1.5 V
Series -
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms