Zuhause / Single Zener Diodes / BZX84C11-AU_R1_000A1
minImg
BZX84C11-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Produkt-Nr.:
BZX84C11-AU_R1_000A1
Paket:
SOT-23
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
SOT-23, ZENER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series Automotive, AEC-Q101, BZX84C2V4-AU
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 410 mW
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms