Zuhause / Single Zener Diodes / BZX84C4V3-AU_R1_000A1
minImg
BZX84C4V3-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Produkt-Nr.:
BZX84C4V3-AU_R1_000A1
Paket:
SOT-23
Beschreibung:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 410 mW
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms