C0603C-30N0G1T4
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
C0603C-30N0G1T4
Beschreibung:
FIXED IND 30NH 565MA 220MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 37 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 565 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Inductance 30 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.25GHz