C0603C-330NJ1T1
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
C0603C-330NJ1T1
Beschreibung:
FIXED IND 330NH 100MA 3.89OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 19 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.89Ohm Max
Inductance 330 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 400MHz