C905-NWW120-O
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
C905-NWW120-O
Beschreibung:
PMI .290" 120V NO LENS WHITE
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 6150mcd
Product Status Active
Lamp Color White, Cool
Ratings AC
Lens Style -
Series 90
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA