C91-NWL24H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
C91-NWL24H-CAO
Beschreibung:
PMI .290" 24V HI-HAT WHITE
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 4700mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 8.50mm Dia