C96-BCG24H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
C96-BCG24H-CGO
Beschreibung:
PMI 8-30-2012 GREEN
Viewing Angle 24°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 8.50mm Dia