C96-BCG28H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
C96-BCG28H-CGO
Beschreibung:
PMI 9-27-2012 GREEN
Viewing Angle 24°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 8.50mm Dia