CA0612JRNPO9BN471
YAGEO
Produkt-Nr.:
CA0612JRNPO9BN471
Hersteller:
YAGEO
Paket:
0612 (1632 Metric)
Beschreibung:
CAP ARRAY 470PF 50V NPO 0612
Auf Lager : 7900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings -
Series CA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 470pF