CA0612JRNPO9BN750
YAGEO
Produkt-Nr.:
CA0612JRNPO9BN750
Hersteller:
YAGEO
Paket:
0612 (1632 Metric)
Beschreibung:
MLCC
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings -
Series CA
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 75pF