CC0402GRNPO9BN360
YAGEO
Produkt-Nr.:
CC0402GRNPO9BN360
Beschreibung:
CAP CER 36PF 50V C0G/NPO 0402
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr YAGEO
Capacitance 36 pF