CC0805JRNPOABN390
YAGEO
Produkt-Nr.:
CC0805JRNPOABN390
Beschreibung:
CAP CER 39PF 200V C0G/NPO 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 39 pF