CC0805JRNPOABN471
YAGEO
Produkt-Nr.:
CC0805JRNPOABN471
Beschreibung:
CAP CER 470PF 200V C0G/NPO 0805
Auf Lager : 8310
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 470 pF