CC1206JRNPO9BN120
YAGEO
Produkt-Nr.:
CC1206JRNPO9BN120
Beschreibung:
CAP CER 12PF 50V C0G/NPO 1206
Auf Lager : 9965
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.024" (0.60mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 12 pF