CC1210JKNPO9BN103
YAGEO
Produkt-Nr.:
CC1210JKNPO9BN103
Beschreibung:
CAP CER 10000PF 50V C0G/NPO 1210
Auf Lager : 13663
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.045" (1.15mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 10000 pF