CC1812JKNPO9BN103
YAGEO
Produkt-Nr.:
CC1812JKNPO9BN103
Beschreibung:
CAP CER 10000PF 50V C0G/NPO 1812
Auf Lager : 1050
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 10000 pF