CD-02-05-127
Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
CD-02-05-127
Hersteller:
Wakefield-Vette
Beschreibung:
THERM PAD 127MMX127MM ORANGE
Auf Lager : 97
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 95°F (35°C) or Below
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Orange
Backing, Carrier Polyimide
Outline 127.00mm x 127.00mm
Material Phase Change Compound
Thermal Conductivity -
Product Status Active
Thickness 0.0030" (0.076mm)