Zuhause / Foam / CF-47SC-015/PSA-2"CIRCLE-50PK
minImg
CF-47SC-015/PSA-2"CIRCLE-50PK
3M (TC)
Produkt-Nr.:
CF-47SC-015/PSA-2"CIRCLE-50PK
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
CONFOR CF-47SC-015/PSA DAMPING F
Benutzer handbuch
Thickness 0.059" (1.50mm)
Series CONFOR™ SC
Color Black
Mfr 3M (TC)
Material Polyurethane
Package Bag
Size / Dimension 2.00" Diameter (50.8mm)