CFR-12JB-52-130R
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR-12JB-52-130R
Beschreibung:
RES 130 OHM 5% 1/6W AXIAL
Auf Lager : 2020
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 0.167W, 1/6W