CFR-12JB-52-300K
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR-12JB-52-300K
Beschreibung:
RES 300K OHM 5% 1/6W AXIAL
Auf Lager : 9446
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient 0/ -700ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.167W, 1/6W