CFR-25JB-52-270K
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR-25JB-52-270K
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 270K OHM 5% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 595
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient 0/ -700ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W