CFR-25JT-52-150K
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR-25JT-52-150K
Beschreibung:
RES 150K OHM 5% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 2998
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient 0/ -700ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W