CFR100JR-73-15K
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR100JR-73-15K
Beschreibung:
RES 15K OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 1W