CFR1WSJT-52-820R
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR1WSJT-52-820R
Beschreibung:
RES 820 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 820 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 1W