CFR200JR-73-7K5
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR200JR-73-7K5
Beschreibung:
RES 7.5K OHM 5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 2W