CFR3WSJT-73-1K1
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR3WSJT-73-1K1
Beschreibung:
RES 1.1K OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 3W