CFR50SJT-52-33R
YAGEO
Produkt-Nr.:
CFR50SJT-52-33R
Beschreibung:
RES 33 OHM 5% 1/2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W