CL-1-2005-9908-I
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CL-1-2005-9908-I
Beschreibung:
LED INDICATOR, IP67 SEALED AND V
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.551" (14.00mm)
Millicandela Rating 130mcd Green, 750mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 574nm Green, 645nm Red
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA