CLS40-KMKF-02.50F
Amphenol Times Microwave Systems
Produkt-Nr.:
CLS40-KMKF-02.50F
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM JACK TO PLUG 30"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Cable Type -
1st Connector 2.92mm Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Clarity™
Length 30.00" (762.00mm)
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features Armored Cable, Shielded
Package Box
Frequency - Max 40 GHz