CMD12-21UGC/TR8
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CMD12-21UGC/TR8
Paket:
SMD
Beschreibung:
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Auf Lager : 101
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Wavelength - Dominant -
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Green
Current - Test -
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Size / Dimension 3.00mm L x 2.00mm W
Millicandela Rating 14.9mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 1.00mm
Supplier Device Package SMD
Lens Style Rectangle with Domed Top
Series BrightAngle™
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Visual Communications Company - VCC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.1V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 570nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 2.00mm x 1.00mm