CMD15-21UBC/TR8
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CMD15-21UBC/TR8
Beschreibung:
LED BLUE CLEAR 1206 SMD
Auf Lager : 25951
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle -
Color Blue
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 1.50mm W
Millicandela Rating 45mcd
Product Status Active
Height (Max) 1.30mm
Mfr Visual Communications Company - VCC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 4.9V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 430nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 2.00mm x 1.50mm