CMD91-21VGC/TR7
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CMD91-21VGC/TR7
Paket:
Gull Wing
Beschreibung:
LED GREEN CLEAR GULL WING SMD
Auf Lager : 4855
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 25°
Color Green
Current - Test -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.50mm L x 2.00mm W
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Height (Max) 3.00mm
Supplier Device Package Gull Wing
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case 2-SMD, Gull Wing
Mfr Visual Communications Company - VCC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.1V
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 565nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 1.90mm Dia