CMD95-21SRCTR10
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CMD95-21SRCTR10
Paket:
Z-Bend
Beschreibung:
LED RED CLEAR Z-BEND SMD
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Wavelength - Dominant -
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 25°
Color Red
Current - Test -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.20mm L x 2.10mm W
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 2.90mm
Supplier Device Package Z-Bend
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case 2-SMD, Z-Bend
Mfr Visual Communications Company - VCC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.7V
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 660nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 1.70mm Dia