Zuhause / Single Diodes / CMSH3-100M TR13 PBFREE
minImg
CMSH3-100M TR13 PBFREE
Central Semiconductor Corp
Produkt-Nr.:
CMSH3-100M TR13 PBFREE
Paket:
SMB
Beschreibung:
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB
Auf Lager : 8490
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 280pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Series -
Package / Case DO-214AA, SMB
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 3 A
Mfr Central Semiconductor Corp
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Current - Average Rectified (Io) 3A