Zuhause / Single Diodes / CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
minImg
CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
Central Semiconductor Corp
Produkt-Nr.:
CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
Paket:
SMAflat
Beschreibung:
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMAFLAT
Auf Lager : 27253
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 70pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMAflat
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 200 V
Series -
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 3 A
Mfr Central Semiconductor Corp
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Current - Average Rectified (Io) 3A