CNX714C200120W
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX714C200120W
Beschreibung:
LED PANEL INDICATOR RD 120V IP67
Auf Lager : 66
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 550mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX714
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 17.00mm Dia