CNX714C900120W
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX714C900120W
Beschreibung:
LED PANEL IND WHITE 120V IP67
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 644mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX714
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 17.00mm Dia