CNX718N50012T
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX718N50012T
Beschreibung:
LED 18MM GREEN 12V TAB PNL MNT
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.69" (17.53mm)
Millicandela Rating 2400mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX718
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current -
Lens Size 18.50mm Dia