CNX722C200FVW
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX722C200FVW
Beschreibung:
IND PMI 22MM RD FLEXVOLT WIRE LD
Auf Lager : 967
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67, NEMA 6P
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.35mm)
Millicandela Rating 1300mcd ~ 1900mcd
Product Status Active
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX 722FV
Type LED
Voltage 5V ~ 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 25.60mm Dia