CNX722C500120T
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX722C500120T
Beschreibung:
LED PANEL IND GREEN 120V IP67
Auf Lager : 19
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.91" (23.11mm)
Millicandela Rating 924mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX722
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 25.60mm Dia