CNX722C600120W
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX722C600120W
Beschreibung:
LED PNL INDICATOR BLUE 120V IP67
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.91" (23.11mm)
Millicandela Rating 67mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX722
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 25.60mm Dia